Zamknij
REKLAMA

Klub PTTK Kotwica zaprasza. Wycieczka Nr 2 - Gołubie Kaszubskie

10:40, 19.07.2020 | hs za: PTTK Kotwica
Skomentuj
REKLAMA

Klub Podróżniczy PTTK "Kotwica" serdecznie zaprasza na wycieczkę pieszo-nordicową do Gołubia Kaszubskiego.

Po długim czasie bezruchu spowodowanego pandemią proponujemy aktywność na świeżym powietrzu w samym sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego czyli wędrówkę wokół Jeziora Dąbrowskiego w Gołubiu Kaszubskim, a następnie zwiedzanie przepięknego Gołubieńskiego Ogrodu Botanicznego.

ZBIÓRKA: Gdynia Dworzec Główny PKP przy kasach biletowych 25 lipca o godz. 7:10 - jedziemy PKM w kierunku Gołubia Kaszubskiego o godz. 7:27 - każdy kupuje bilet we własnym zakresie - oczywiście jest możliwość dołączenia do wycieczki na poszczególnych stacjach PKM.

Po przybyciu na miejsce udajemy się w kierunku Szlaku Pieszego wokół Jeziora Dąbrowskiego. W trakcie wędrówki planowany jest piknik na polanie nad brzegiem jeziora.Następnie przejdziemy do Gołubieńskiego Ogrodu Botanicznego, gdzie będziemy mogli podziwiać roślinność, której początki sięgają lat trzydziestych XX wieku. Koszt biletu wstępu do Arboretum to 10 zł dla osoby dorosłej (także emeryta) i 8 zł dla dziecka. Czas pobytu w ogrodzie zależy od czasu wędrówki i godziny naszego przybycia na miejsce.

Zabieramy ze sobą kijki do nordic walkingu (nieobowiązkowo),  suchy prowiant i picie na cały dzień oraz ubranie dostosowane do warunków atmosferycznych.

Z uwagi na nadal istniejące zagrożenie epidemiologiczne w wycieczce może wziąć udział nie więcej niż 20 osób, dlatego proszę osoby chętne o zgłoszenia SMS na numer telefonu 667-267-596.

Członkowie PTTK są ubezpieczeni, natomiast pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.

Dystans wędrówki : ok. 10 km Tempo marszu: rekreacyjne

POWRÓT: wracamy PKM z Gołubia o godz. 15:35, który przyjeżdża do Gdyni o godz. 17:06

Prowadzenie wycieczki: Ania (667-267-596) i Paweł (667-267-569).

 

(hs za: PTTK Kotwica)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA