Zamknij
REKLAMA

Uniwersytet Morski całkowicie na zdalne. Władze uczelni proszę studentów o opuszczenie akademików

23:30, 29.10.2020 | hs za: UMG
Skomentuj
REKLAMA

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiczną w Polsce, w dniu 28 października 2020 Władze Uniwersytetu Morskiego w Gdyni wydały zarządzenie w sprawie funkcjonowania Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Uwzględniając powyższe władze UMG postanowiły co następuje:

Od dnia 02.11.2020 do odwołania zajęcia na wszystkich formach studiów i kształcenia będą prowadzone w trybie zdalnym z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Zajęcia praktyczne w procesie kształcenia, w tym praktyki morskie zgodne z wymaganiami Konwencji STCW, których efekty uczenia się nie mogą być potwierdzone podczas ich odbywania z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, zostaną zrealizowane, w terminie umożliwiającym należyte rozliczenie roku akademickiego oraz w sposób zapewniający bezpieczeństwo osób prowadzących zajęcia i biorących w nich udział oraz uwzględniający warunki korzystania z infrastruktury Uczelni.

Studentom, na czas obowiązywania ograniczenia, zaleca się opuszczenie Studenckich Domów Marynarza.

W przypadku pozostania w SDM-ach należy przestrzegać bezwzględnie obowiązujących zasad i wytycznych związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

(hs za: UMG)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%