Zamknij
REKLAMA

Policja kontroluje. Efekt? 12 mandatów karnych

09:07, 22.02.2021 | hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

W weekend funkcjonariusze prowadzili wzmożone działania na rzecz walki z wirusem Covid-19. Celem takich akcji jest zapobieganie i ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Policjantów można było spotkać między innymi w centrach handlowych, gdzie kontrolowali sklepy i lokale gastronomiczne pod kątem przestrzegania przepisów związanych z wirusem.

Policjanci ponownie prowadzili działania w miejscach grupowania się mieszkańców oraz w centrach handlowych. Akcja skierowana była między innymi do osób naruszających ograniczenia, nakazy i zakazy w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Mundurowi rozmawiali z mieszkańcami i osobami przyjezdnymi na temat zapobiegania i ograniczania rozprzestrzenianiu się wirusa. Stróże prawa zwracali uwagę na zachowanie dystansu między osobami, a także czy wszyscy zakrywają usta i nos.

Podczas działań policjanci skontrolowali 7 restauracji, 174 placówki handlowe, 5 klubów fitness, 166 środków transportu publicznego oraz blisko 200 innych miejsc publicznych. Funkcjonariusze wystawili 12 mandatów karnych za niestosowanie się do obowiązujących ograniczeń sanitarnych.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo jest naszą wspólną sprawą, a stosowanie się do obostrzeń może ochronić nasze zdrowie i życie.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%