Zamknij
REKLAMA

Są pieniądze do wzięcia. Co trzeba zrobić?

19:39, 22.11.2021 | hs za: UM Gdyni/foto google.maps
Skomentuj
REKLAMA

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych prezentuje informacje o harmonogramie otwartych konkursów ofert na zadania realizowane w 2022 roku.

Są to m.in.: Działania w zakresie niwelowania negatywnych skutków pandemii u dzieci i młodzieży; Sterylizacja i kastracja kotów wolno żyjących z terenu miasta Gdyni; Gdynia 55+ - prowadzenie i tworzenie klubów seniora w latach 2022 - 2023; Prowadzenie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z edukacją prawną w 2022 roku.

Informacje o aktualnie ogłoszonych konkursach ofert publikujemy w Biuletynie Informacji Publicznej - kliknij → tutaj oraz w Ratuszu, który można otrzymywać drogą elektroniczną - kliknij → tutaj

Także w BIP znajdują się informacje o rozstrzygniętych konkursach - kliknij → tutaj

Ogłoszenia konkursowe znajdują się również w generatorze ofert www.witkac.pl  

Harmonogram konkursów na 2022 rok - plik do pobrania

Zasady przyznawania dotacji na realizacje zadań publicznych zostały określone zarówno w aktach prawnych o randze ustaw, jak i przepisach wykonawczych wydanych na ich podstawie oraz w przepisach lokalnych.

Gdyńskie zasady współpracy samorządu z podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego (w tym zasady ubiegania się o fundusze na realizacje projektów) określa przede wszystkim Program Współpracy Miasta z organizacjami pozarządowymi na dany rok. 

Oferty składane w otwartych konkursach ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych i są przez Komisje Oceniające na podstawie Karty Oceny Oferty.

Wyjaśnienie dotyczące stosowanych w karcie stałych kryteriów oceny jakościowej znaleźć można w FAQ.

Po zakończonym konkursie organizacja ma możliwość otrzymać Kartę Oceny złożonej przez siebie oferty - za pośrednictwem jednostki obsługującej dany konkurs lub Samodzielnego Referatu ds. organizacji pozarządowych

Dokumenty (wzory) obowiązujące w otwartych konkursach ofert oraz ofertę dla trybu pozakonkursowego znaleźć można pod linkiem:

dokumenty konkursowe

(hs za: UM Gdyni/foto google.maps)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%