Zamknij
REKLAMA

"Jak myślicie, kiedy w końcu Łucyk odda do użytku tę oddaną do użytku kilka miesięcy temu inwestycję w Chyloni?" Czyli bubel za 88 mln

12:41, 04.08.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Minął kolejny miesiąc do momentu, w którym władze Gdyni z wielką pompą oddały do użytku podziemny parking na Węźle Chylonia.

Oddały na pewno?

Ano nie oddały!

W poniedziałek, 30 maja w briefingu prasowym dotyczącym odbioru inwestycji na placu Dworcowym w Chyloni wzięli udział m.in. prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, wiceprezydent ds. jakości życia, Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent ds. rozwoju Marek Łucyk i wiceprezydent ds. innowacji, Michał Guć oraz miejscy i dzielnicowi radni.

"Wszyscy święci" zebrali się na placu przed dworcem PKP Chylonia, gdzie nawymądrzali się jaką to wspaniałą inwestycję oddają mieszkańcom, którzy mieliby korzystać z niej na zasadzie "parkuj i jedź".

Miejsce jest, wjechać nie można

Cały problem polega na tym, że mimo tego, iż podziemny parking ma pomieścić 140 samochodów, to nadal żadne auto nie może tam wjechać. Inwestycja rzekomo zakończona i oddana nadal jest ogrodzona siatką i obwieszona kartkami zakaz wstępu.

Po konferencji gdynianie oczekiwali podniesienie szlabanów. A tu jednak zonk - parking nadal zamknięty. Na dodatek marnotrawione są publiczne pieniądze, bo to "zjawisko architektoniczne" na Chyloni generuje koszty czerpiąc prąd.

Radny Marcin Bełbot już miesiąc temu alarmował, że władze miasta nadal marnotrawią pieniądze mieszkańców.

Pisaliśmy o tym 11 lipca br.>>>

Podziemny parking na węźle Chylonia już działa? To są plotki i pomówienia! [ZDJĘCIA]

Nadal jednak parking jest zamknięty. Nikt nic nie wie. Nikt nic nie mówi. Trwa cisza!

Wczoraj nasz ulubiony fanpage Nasz gdyński syf powszedni zadał pytanie: Jak myślicie, kiedy w końcu Łucyk odda do użytku tę oddaną do użytku kilka miesięcy temu inwestycję w Chyloni?

I tak ponad 88 milionów złotych (Ogólna wartość projektu to 88 414 081 PLN) póki co poszło w błoto!

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%