Zamknij
REKLAMA

Jak grom z jasnego nieba! Natalia zrezygnowała

10:15, 16.11.2021 | Mariusz Sieraczkiewicz/foto Natali Nitek-Płażyńska/FB
Skomentuj
REKLAMA

Wczorajszy wieczór w środowiskach politycznych, nie tylko związanych z Prawem i Sprawiedliwością upłynął pod znakiem jednej informacji.

Wieczorem rozdzwoniły się telefony!

Natalia Nitek-Płażyńska zrezygnowała z członkostwa w PiSie. Sama zainteresowane nie wydała jeszcze oświadczenia. W przestrzeni publicznej krąży wiele uzasadnień jej decyzji. Mówi się między innymi o tym, że zniesmaczona sytuacją w partii nie chce swoim nazwiskiem firmować tego co się dzieje.

Pani Natalia była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Prawa i Sprawiedliwości. Cała Polska zobaczyła ją podczas kampanii wyborczej do parlamentu w 2019 roku.

W tym roku promowała Polski Ład.

Głośno o Natalii Nitek-Płażyńskiej zrobiło się, kiedy ujawniła słowa niemieckiego biznesmena z gminy Kosakowo – Hansa G., który jednoznacznie wypowiadał się przeciwko Polakom i powoływał na zbrodniczy system III Rzeszy Adolfa Hitlera.

Proces pani Natalii śledziło całe Pomorze. Wiele osób ją wspierało i apelowało do władz państwa, kiedy sąd w Gdańsku wydał skandaliczny wyrok. Nawet Jurek Owsiak wypowiedział się wtedy po stronie działaczki z Trójmiasta.

Dziś pani Natalia mocno wspiera polskich Żołnierzy. Wraz z Fundacją „Łączy nas Polska” prowadzi kampanię na rzecz m.in. terytorialsów i obrony polskiej granicy z Białorusią przed naporem nielegalnych imigrantów.

Informację o decyzji pani Natalii przedstawił zawsze dobrze poinformowany Gdański Komisarz:

Prywatnie jest żoną posła Kacpra Płażyńskiego, który od miesięcy zwraca uwagę na trudne sprawy i sytuacje, które jego zdaniem nie powinny mieć miejsca, a już udział w nich członków partii rządzącej jest karygodny i destruktywnie działający na strukturę i odbiór społeczny.

Czy decyzja Natalii Nitek-Płażyńskiej pomoże władzom centralnym PiS na działania, których celem ma być uzdrowienie sytuacji na Pomorzu?

Przekonamy się niebawem...

(Mariusz Sieraczkiewicz/foto Natali Nitek-Płażyńska/FB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%