Gdyńskie Niedźwiadki mimo koronawirusa nie próżnują. Trenują i grają na wyjazdach. W październiku byli w Łodzi a w listopadzie w Toruniu.
14:29, 29.11.2020
- W tym sezonie na obóz zimowy nie pojedziemy... jednak - mówi trener Karol Ciemiński. - Postaramy się zapewnić nie mniejsze atrakcje na naszych zgrupowaniach stacjonarnych w nowym terminie ferii zimowych.
14:22, 29.11.2020
Zespół Gdyńskiej Akademii Siatkówki II w lidze młodziczek wygrał w bardzo dobrym stylu swoje pierwsze mecze w rozgrywkach i uzyskał awans do wyższej ligi.
1
11:00, 28.11.2020
Do grona ambasadorów Energi z Grupy ORLEN dołączyła polska tyczkarka Karolina Wejman. Pasja dziewiętnastolatki do skoku o tyczce narodziła się ponad osiem lat temu, dzięki wsparciu rodziny, w której dziadek i ojciec również związani byli ze sportem. Po kilku latach ciężkiej pracy lekkoatletka może pochwalić się imponującymi osiągnięciami.
22:04, 24.11.2020
Gdyńska Akademia Siatkówki mimo koronawirusa prężnie trenuje i walczy na parkietach o punkty, co na bieżąco relacjonujemy na portalu. Kolejny rok to więcej roczników.
12:34, 24.11.2020
McKenzie Moore zanotował rewelacyjne triple-double, a jego Anwil Włocławek pokonał Asseco Arkę Gdynia 86:78 w sobotnim spotkaniu Energa Basket Ligi.
18:26, 23.11.2020
Bałtyk Gdynia zremisował 1:1 z KP Starogard Gdański. Goście wyszli na prowadzenie w 35 minucie po golu Filipa Sosnowskiego. Do remisu doprowadził Igor Jankowski, który do siatki trafił w doliczonym czasie gry.
23:40, 22.11.2020
Juniorki wygrywają w Słupsku! Rundę rewanżową fazy zasadniczej rozgrywek PWZPS w kategorii juniorek zawodniczki Gdyńskiej Akademii Siatkówki rozpoczynają od zwycięstwa.
10:12, 20.11.2020
"Rok 2020 nie jest łatwy dla przedsiębiorców jednak wciąż możemy liczyć na wsparcie naszych partnerów" - mówi trener Karol Ciemiński, prezes Gdyńskiej Akademii Siatkówki.
09:54, 20.11.2020
- Bardzo lubię pływać, daje mi to frajdę i cieszę się, że mogłam tu wystartować ? mówiła Marta Wiśniewska, najlepsza zawodniczka w kategorii do lat 11, która oprócz wygranej w klasyfikacji generalnej zdobyła dwa złote medale na 50 metrów stylem dowolnym i 50 metrów motylkowym. Marta pływa w Klubie Sportowym Delfin.
01:41, 20.11.2020
Nadmorski klub łączy siły z lokalnym start-upem. Komory hiperbaryczne pomogą w regeneracji i leczeniu urazów zawodników żółto-niebieskich.
08:10, 19.11.2020
Bałtyk Gdynia przegrał 0:3 w Wejherowie z Gryfem. W pierwszej połowie obie drużyny nie wypracowały sobie za wielu klarownych sytuacji bramkowych. Po kwadransie gry Mateusz Gułajski miał sytuację sam na sam z bramkarzem, ale górą był golkiper Gryfa. Kilka strzałów z obu stron mijało światło bramki. Miejscowi oddali celne uderzenie z boku pola karnego, ale Michał Bartkowiak skutecznie obronił strzał nogą. W 42 minucie Gryf po rzucie rożnym objął prowadzenie.
00:05, 19.11.2020
Po wygranym meczu z Zagłębiem trener Arki Ireneusz Mamrot podkreślił zaangażowanie i walkę swoich zawodników, co przełożyło się na komplet punktów. Z kolei trener gości zwrócił uwagę na słabszą pierwszą połowę w wykonaniu swojego zespołu, a także nie zgadzał się z kilkoma decyzjami sędziego prowadzącego to spotkanie.
3
22:52, 18.11.2020
Na realizację zwycięskich projektów budżetu obywatelskiego nadal czekają projekty, które mają bardzo ważne znaczenie dla społeczności szkolnych.
22:02, 18.11.2020
Jan Malek z klasy 7b Szkoły Podstawowej nr 34 w Gdyni, który jest aktualnym Mistrzem Polski w szachach do lat 15, został laureatem Mistrzostw Polski w Solvingu Szachowym.