Zamknij
REKLAMA

Aktywne Lato na gdyńskiej plaży. Na pierwszy ogień poszła siatkówka

22:38, 08.07.2020 | hs za: GCS/foto GdyniaSport
Skomentuj
REKLAMA

Podczas wakacji #wGdyni nie można się nudzić! Na plaży w Śródmieściu rozpoczyna się "Aktywne Lato", podczas którego uczestniczyć można w turniejach siatkówki, piłki nożnej i rugby. Udział jest bezpłatny. Zapisy prowadzone są bezpośrednio przed turniejami. 

W tym tygodniu na pierwszy ogień poszła siatkarska młodzież:

I miejsce - Michał Dalach i Mateusz Sadowski

II miejsce - Mateusz Michalak i Oskar Tusik

III miejsce - Oliwier Sielski i Radek Banaszewski.

Przepis na idealne wakacje? Słońce, piasek, morze i... piłka. Obojętnie jaka. Dla uczestników gdyńskich turniejów rozgrywanych w ramach "Aktywnego Lata" to najlepszy przepis na opaleniznę oraz produkcję endorfin. Od lat największym zainteresowaniem cieszą się rozgrywki siatkarskie. W każdą sobotę, od 4 lipca do 29 sierpnia, zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju OPEN - rocznik 2001 i starsi (osobno zmagania mężczyzn i kobiet). Zapisy od 9:00. Początek pół godziny później. System rozgrywek zależny jest od liczby uczestników. Dla najlepszych przewidziano nagrody w wysokości 500, 300 i 200 zł.

Za to w każdą niedzielę, od 5 lipca do 30 sierpnia, zachęcamy do spróbowania swoich sił w mikstach, czyli rywalizacji par mieszanych. Zapisy od godz. 9. Start 30 minut później. Nagrody jak w turniejach OPEN. 

Na młodszych pasjonatów "plażówki" czekają turnieje wtorkowe. Start 7 lipca, koniec 25 sierpnia. Zapisy o godz. 10:30, początek o godz. 11. W rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy i zawodniczki z roczników 2003 i mł. Podczas każdego turnieju uczestnicy otrzymają punkty do klasyfikacji generalnej. Dla najlepszych przygotowano medale i pamiątki.

Jak co roku, nie zabraknie również turniejów beach soccera. Plażowa odmiana futbolu cieszy się coraz większą popularnością, dlatego stawiamy na rozgrywki młodzieżowe. Co środę, od 8 lipca do 26 sierpnia, młodzież z roczników 2003 i mł., bez względu na płeć, może zgłosić swoją drużynę i wejść do gry! Zapisy o godz. 10:30, start rozgrywek o godz. 11. Na każdym turnieju zdobywać się będzie punkty do klasyfikacji generalnej. Pierwsze trzy ekipy otrzymają medale i pamiątki.

Natomiast w soboty 25 lipca i 22 sierpnia będzie mieć miejsce rywalizacja OPEN, dla roczników 2003 i starszych, bez względu na płeć. Zapisy o godz. 10, start rozgrywek o godz. 10:30. Dla uczestników przewidziano nagrody finansowe za najwyższe miejsca - 500, 300 i 200 zł.Z kolei młodzi fani jajowatej piłki mogą już zakreślić w kalendarzach każdy czwartek wakacji. Od 9 lipca do 27 sierpnia rozgrywane będą turnieje rugby dla roczników 2003 i młodszych. Zapisy o godz. 10:30, start o godz. 11. Limit drużyn wynosi 24 zespoły. Podobnie jak w przypadku innych turniejów młodzieżowych, każdy turniej to szansa zdobycia "oczek" do klasyfikacji generalnej, z której wyłonione zostaną trzy najlepsze ekipy. 

Przypominamy, że udział w turniejach jest darmowy. Stoiska z zapisami szukajcie obok Contrast Cafe.

(hs za: GCS/foto GdyniaSport)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA