Zamknij

GTK. Kolejne sukcesy gdyńskich koszykarek

20:21, 30.11.2020 | hs za: GTK
Skomentuj

Z parkietów nie schodzą również koszykarki GTK. Długa przerwa od grania, nie wybiła z rytmu drużyny U-15 trenerki Katarzyny Kurkowskiej i pokonały drużynę UKS Basket 8 Wejherowo 89:56.

Najwięcej punktów dla GTK zdobyły:

Maja Cyrbus 19 punktów i Wiktoria Jereczek 18 punktów.

Dla koszykarek rocznika U 19 mecz z Młodymi Lwicami AZS UG Gdańsk, nie należał do łatwych. Zwycięstwo dała nam zdecydowana wygrana w II kwarcie 21:6 oraz bardzo dobra skuteczność naszej środkowej Kamili Borkowskiej, która zdobyła 17 punktów.

GTK Gdynia vs Młode Lwice AZS UG Gdańsk 61:54

Punkty zdobyły:

Baruch 1, Dudek 11, Zaremba 6, Socha 8, Makurat 0, Tryzno 5, Zalewska6, Radel 0, Kalenik 2, Witkowska 0, Kuczyńska 4

61:54

(14:13, 21:6, 12:15, 14:20)

Kolejka VI | 24.11.2020 18:45

Zespół Szkół nr 8, Gdynia, ul. Wiczlińska 50A

III zwycięstwo z rzędy odnotowała drużyna Arkadiusza Korka, wygrywając w meczu ligi

U-12 z Mistrzem Pomorza z poprzedniego sezonu Bat Sierakowice 61:24.

Najwięcej punktów dla GTK zdobyła grająca z numerem 25 Weronika Ptach 23.

Żembrowska 2, Horała 4, Wtulich 4, Hamadyk 2, Nowotyńska 0, Ossowska 3, Miłek 0, Białobrzewska 6, Młodzianowska 8, Wasilewska 9

W Lidze U-17 drużyna trenerki Karoliny Wieczorek odniosła zdecydowane zwycięstwo wygrywając, każdą z 4 kwart spotkania (10:24, 15:25, 7:27, 15:24) z UKS Dwójka Nidzica.

Mecz zakończył się wynikiem 100:47.