Zamknij
REKLAMA

Lejdis z Akademii Marynarki Wojennej zagrały z SPR Arka Gdynia

19:21, 05.06.2021 | hs za: Lejdis AMW
Skomentuj
REKLAMA

W ramach współpracy między klubami 28 maja odbył się mecz pomiędzy drużynami. Arka zakończyła sezon w I lidze na 6 miejscu. Posiadając w swoich szeregach reprezentantki kraju, które niedługo jadą na zgrupowanie, stara się utrzymywać je w formie.

Mecz, mimo że w przyjaznej atmosferze, to był bardzo zacięty. Każda ze stron otrzymała po kilka kar 2 minutowych. Spotkanie rozegrano w systemie 3 tercji po 20 minut, dzięki czemu oba zespoły mogły przećwiczyć różne warianty gry w obronie i ataku. Mogliśmy zobaczyć zarówno obrony 6-0 jak i obrony kombinowane, z czego zespoły wyprowadzały szybkie kontry. Arka po pierwszej tercji wyszła na kilku bramkowe prowadzenie i utrzymała je do końca spotkania. Mecz był szybki, dynamiczny, nastawiony głównie na obronę z obu stron. 

- Gratuluję Arce świetnego debiutanckiego sezonu w 1 lidze. Życzę udanego odpoczynku po ciężkim sezonie i trzymamy za nich kciuki na zapleczu superligi w nowym sezonie. Zawsze będziemy starali się im pomóc. Moje dziewczyny pokazały pazur, i to że mogą być równorzędnym sparingpartnerem dla dużo wyżej notowanego rywala. Rozwijamy się i będziemy jeszcze lepsi - powiedział trener Andrzej Bystram.

Skład AMW Lejdis Gdynia: Marta Siwicka, Loredana Matyka, Magdalena Poniewierska, Karolina Miedzik, Joanna Koska, Magdalena Szczęsna, Anna Rintz, Patrycja Jankowska, Magdalena Sulima-Pliszka, Monika Puzdrowska, Ela Flis, Sonia Świniarska.

(hs za: Lejdis AMW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%