Zamknij

Jeden gol dla Bałtyku, trzy dla KP Starogard Gdański

13:44, 09.06.2021 | hs za: Bałtyk Gdynia/foto Bałtyk Gdynia SKS/FB
Skomentuj

Bałtyk Gdynia przegrał w Starogardzie Gdańskim 1:3. Jedynego gola dla naszej drużyny strzelił Radosław Kmiecik.

Dwa pierwsze strzały w meczu oddał Bałtyk, ale nie mogły one zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Z kolei pierwsze uderzenie KP było skuteczne i przegrywaliśmy 0:1. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bernard Powszuk pokonał uderzeniem głową Michała Bartkowiaka. Nasze zespół po czterech minutach wyrównał. Dwójkowa akcja Igora Jankowskiego z Kmiecikiem i na tablicy wyników było 1:1. Długo nie cieszyliśmy się z remisu. Z ostrego kąta uderzał Filip Sosnowski. Niefortunna interwencja naszego bramkarza i ponownie na prowadzenie wyszli miejscowi. W ostatnich sekundach pierwszej połowy okazję miał Dominik Wołowski, ale Patryk Kotłowski nie dał się zaskoczyć.

W drugiej połowie przewaga KP wzrosła do dwóch bramek. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego ponownie do siatki trafił Filip Sosnowski. W kolejnych minutach groźniej atakowali podopieczni Pawła Budziwojskiego, ale wynik już nie uległ zmianie.