Zamknij
REKLAMA

Festiwal Skoku o Tyczce. Przed nami jubileuszowa XXV edycja. Zawodnicy Klubu Lekkoatletycznego Gdyni cały czas trenują

10:18, 23.09.2021 | Mariusz Sieraczkiewicz
Skomentuj
REKLAMA

Festiwal poświęcony pamięci wybitnego Trenera Skoku o Tyczce - Walentego Wejmana! A sezon halowy właśnie się rozpoczyna, zawodnicy Klubu Lekkoatletycznego „Gdynia” ze startu na start osiągają co raz lepsze rezultaty. Dominującą konkurencją  ze świetnymi wynikami jest skok o tyczce.

Tegoroczna edycja Festiwalu Skoku o Tyczce odbędzie się 2 października w hali lekkoatletycznej Gdyńskiego Centrum Sportu.

Początek o godz. 10:00.

Impreza od lat przyciąga zawodników z całego kraju, m.in. z KKL Kielce, SKLA Sopot, Skry Warszawa, AZS Gdańsk, AZS AWF Warszawa.

W zmaganiach sportowych zmierzą się dzieci, młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy.

Zawody będą odbywać się jednocześnie na 3 skoczniach na Hali Lekkoatletycznej Gdyńskiego Centrum Sportu Gdynia przy ul. Olimpijskiej 5 zgodnie z przepisami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

W zawodach mogą startować: dzieci, młodzież i juniorzy uprawiający skok o tyczce w ośrodkach sportowych.

Nagrody czekają dla dzieci 6, 7, 8, 9, 10-11 oraz 12-13 lat, młodzików, juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców za 3 pierwsze wyniki w każdej kategorii wiekowej /dziewczęta i chłopcy/.

Celem zawodów jest uczczenie pamięci wybitnego trenera Walentego Wejmana, wychowawcy Władysława Kozakiewicza; popularyzowanie skoku o tyczce we wszystkich kategoriach wiekowych oraz popularyzacja zdrowego stylu życia.

(Mariusz Sieraczkiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%