Zamknij
REKLAMA

Zostań statystą w nowym filmie Kondrata

15:32, 30.03.2021 | hs za: UM Gdyni
Skomentuj
REKLAMA

Marzy Ci się występ przed kamerą? Mieszkasz #wGdyni lub okolicach? Zgłoś się do nowej fabuły, która będzie kręcona między innymi w naszym mieście.

11 kwietnia w Gdyni odbędą się zdjęcia do filmu historycznego pt. „Prorok” , w reżyserii Michała Kondrata. Produkcja będzie opowiadać o życiu kardynała Stefana Wyszyńskiego, jednego z duchowych przywódców Polaków w latach PRL-u.

W związku z tym Stars Impresariat Filmowy szuka statystów – z Gdyni i okolic – na plan zdjęciowy, który ruszy w niedzielę, 11 kwietnia.

Kogo szukają?

  • kobiet w wieku 20-65 lat;
  • mężczyzn w wieku 20-65 lat.

Wcześniej planowane są również przymiarki – prawdopodobnie 9 lub 10 kwietnia. Stawka za statystowanie to 120 złotych netto - płatna gotówką od razu po zdjęciach.

Ze względu na historyczny charakter filmu, poszukiwane są osoby o klasycznym wyglądzie: bez nowoczesnych fryzur, tatuaży w widocznych miejscach, piercingu itd.

Gdzie się zgłosić?

Zgłoszenia można wysyłać:

  • mailem na adres: [email protected] (należy podać: imię, nazwisko, wiek, miasto zamieszkania, numer telefonu, dołączyć aktualne zdjęcie, a w tytule dopisać: „FILM GDYNIA”);
  • SMS-em pod numer telefonu: 500 044 474 (należy podać: imię, nazwisko, wiek, miasto zamieszkania, numer telefonu, dołączyć aktualne zdjęcie, a w tytule dopisać: „FILM GDYNIA”).

Organizatorzy skontaktują się tylko z wybranymi osobami.

(hs za: UM Gdyni)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%