Zamknij
REKLAMA

PENTECOSTE - online - Koncert Mate.O/TU - Betlejem w Polsce zaprasza

00.21, 26.05.2020 hs za: Betlejem w Polsce Aktualizacja: 00.26, 26.05.2020
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy na koncert uwielbienia MATE.O / TU - PENTECOSTE w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.??

Pięćdziesiąt dni po świętach Paschalnych i zmartwychwstaniu Chrystusa, w obecności Ducha Świętego spotkajmy się w niedzielę wieczorem on-line na wspólnym świętowaniu i uwielbieniu Trójjedynego Boga.

To szczególnie radosne święto. Jezus powiedział: „Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we Mnie - niech przyjdzie do Mnie i pije, a strumienie wody żywej popłyną z jego wnętrza". Była to obietnica Ducha Świętego, którego mieli otrzymać wierzący w Niego. To się wypełniło. Obiecany Święty Duch zstąpił na apostołów wypełniając ich życie bożą obecnością. W tym dniu narodził się kościół. Koncert PENTECOSTE będzie szczególnym czasem jedności chrześcijan, gdyż połączymy się w jednym ważnym celu - ze względu na Jego chwałę. Z setek domów w całej Polsce będziemy Go uwielbiać, a On będzie obecny między nami tak jak obiecał… bo gdzie są dwaj lub trzej zgromadzeni w moje imię, tam jestem pośród nich (Ewangelia Mateusza 18:20).

Koncert PENTECOSTE w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego poprowadzi muzycznie Mate.O wraz z zespołem TU (Totalne uwielbienie). Oprócz dobrze znanych piosenek Mate.O oraz całkiem nowych, w tym również specjalnie napisanych na tę okazję, zaśpiewamy także pieśni tradycyjne.

Transmisja koncertu odbędzie się na internetowej platformie fabrykakoncertow.com.pl  w systemie Pay-Per-Viev, w niedzielę, 31.05, o godz. 19:00

Link do transmisji:

https://fabrykakoncertow.com.pl/event/index/f0659292e7e118f3eb755f25586fa56f3f11a4da

Link do wydarzenia na fb:

https://www.facebook.com/events/2954024194704836/

 

Mate.O - śpiew, gitary

Jadźka Kłapa - Zarecka - głos, saksofon

Pawel Bzim Zarecki - klawisze

Maciek Kietliński - bębny

Kornel Popławki - bas 

 

Mate.O - Mateusz Otremba

Kompozytor, autor tekstów, wokalista, fotograf, scenarzysta i reżyser wydarzeń multimedialnych. Debiutował na scenie muzycznej w 1997 roku albumem „Totalne Uwielbienie” (1997). Od tamtej pory nagrał kilkanaście albumów. Jest również znany z wieloletniej współpracy jako wokalista i autor piosenek z zespołami TGD oraz New life’m. Współpracował z wybitnymi wykonawcami, m.in. z Natalią Niemen, Darią Zawiałow, Igorem Herbutem, Kamilem Bednarkiem, Marcinem Pospieszalskim, Joachimem Menclem, Piotrem Wojtasikiem, Mieczysławem Szcześniakiem, Janem Smoczyńskim. Dyrektor Artystyczny trzech edycji ogólnopolskiej trasy koncertowej „Betlejem w Polsce”.

(hs za: Betlejem w Polsce)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%