Zamknij
REKLAMA

STRASZNA TRAGEDIA! NIE ŻYJE RODZEŃSTWO! Mieli koronawirusa!

22:51, 29.10.2020 | hs za: ibytow.pl/foto Tumisu/pixabay.com
Skomentuj
REKLAMA

Straszna tragedia. Rodzina z gminy Borzytuchom (powiat bytowski) straciła dwoje dzieci. Były zakażone koronawirusem. We wtorek zmarła 19-letnia Wiktoria. Dzień później w nocy jej 25-letni brat - Wojtek. 

Wiktoria to najmłodsza ofiara koronawirusa w powiecie bytowskim. Zmarła dwa dni temu. Była podopieczną Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bytowie. 

Jak udało się nam ustalić, 19-latka była osobą niepełnosprawną. W ostatnim czasie nie chodziła na zajęcia. Od 19 października przebywała w rodzinnym domu. Gdy jej stan zdrowia pogorszył się, trafiła do szpitala w Kościerzynie. Zmarła we wtorek.

- Jesteśmy zszokowani. To była nasza wieloletnia uczennica. W ostatnim czasie była w domu. Nie uczęszczała na zajęcia - mówi Kazimierz Kerlin, dyrektor SOSW w Bytowie.

Zaznacza on, że szkoła funkcjonuje nadal w określonym reżimie sanitarnym. Zachowywane są wszystkie środki ostrożności. 

W środę 28 października z rana mama Wiktorii opublikowała na Facebooku krótki wpis: “ŻEGNAJ CÓRECZKO!”. Napisano pod nim kilkaset kondolencji. Niestety, to nie koniec tragicznych informacji.

Dziś rano poinformowano, że w nocy ze środy na czwartek 29.10. zmarł również 25-letni brat Wiktorii - Wojtek. Jak podkreślają jego znajomi, był osobą mocno wierzącą. Udzielał się w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Stan jego zdrowia pogorszył się nagle, z godziny na godzinę. W nocy przegrał walkę o życie. Też był zakażony koronawirusem.

Więcej: https://ibytow.pl/pl/689_koronawirus/2855_straszna-tragedia-nie-yje-rodzenstwo-mieli-koronawirusa.html

(hs za: ibytow.pl/foto Tumisu/pixabay.com)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%