Zamknij
REKLAMA

Podał się za funkcjonariusza Policji i uzyskał kartę bankomatową, z której wypłacił pieniądze. Teraz szukają go policjanci [ZDJĘCIA]

17.42, 11.08.2022 hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Chyloni prowadzą czynności w sprawie oszustwa. Do zdarzenia doszło w marcu 2022 r., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Na policjanta

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Chyloni prowadzą czynności w sprawie oszustwa, do którego doszło 29 marca 2022 roku.

Policjanci ustalili, że do mieszkanki Gdyni zadzwonił mężczyzna, przedstawił się jako policjant i nakłonił kobietę do wyrzucenia przez okno karty bankomatowej i podania kodu PIN. Następnie oszust dokonał szeregu wypłat środków pieniężnych.

Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Opis poszukiwanego

Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 25-30 lat, 180-185 cm wzrostu, krótkie, jasne włosy (obcięte na tzw. „jeża”), jest średniej budowy ciała.

W dniu zdarzenia miał na sobie puchową kurtkę w kolorze czarno-granatowo-białym (ze stójką), na twarzy maseczkę chirurgiczną.

"Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Chyloni pod nr tel. 47-74-21-355 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112."

- apeluje podkom. Jolanta Gruner, oficer prasowy KMP w Gdyni.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%