Zamknij
REKLAMA

Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Powiadom policjantów!

15:02, 24.11.2020 | hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum. Do zdarzenia doszło w październiku br., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum. Do zdarzenia doszło w październiku 2020 roku w jednym z gdyńskich sklepów. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 30 lat, szczupłą budowę ciała i krótkie, ciemne włosy. W dniu zdarzenia miał na sobie kurtkę koloru szaro-zielonego (tzw. moro), ciemne spodnie jeansy, czarne, sportowe buty z białą podeszwą.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu), 47-74-21-281 (prowadząca postępowanie) lub na numer alarmowy 112

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA