Zamknij
REKLAMA

Dziabnięte Świnie zapraszają na Paradę Niepodległości

14:53, 02.11.2020 | pg za: Dziabnięte Świnie
REKLAMA

"Czasy są ciężkie i trzeba dostosować się do obecnej sytuacji, jednak 11 listopada to dzień, który naszym zdaniem nie może pozostać bez echa i odpowiedniej czci. Jako fani zabytkowej motoryzacji przywykliśmy do corocznych obchodów i udziału w Gdyńskiej Paradzie Niepodległości." - informują Dziabięte Świnie.

Miłośnicy motoryzacji postanowili jednak z zachowaniem obostrzeń uczcić Święto Niepodległości.

O godzinie 11:00 11.11.2020 zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji ze swoimi autkami przyodzianymi w narodowe barwy na parking przy Centrum Handlowym Riviera.

"W tym roku przez pandemię władze miasta i AKM (Automobil Klub Morski) odpuściły organizację czegokolwiek (z tego co nam wiadomo) dlatego postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Organizujemy foto-Paradę ! z zachowaniem wszelkich obostrzeń związanych z covid-19. Sprawa jest prosta." - tłumaczą swoją decyzję.

Swoją inicjatywę rozszerzają na całe Trójmiasto. Najpierw z parkingu przy Rivierze jadą na Skwer Kościuszki, a stamtąd do Sopotu.

"Pamiętajcie, nie wysiadamy z aut i zachowujemy wszelkie środki ostrożności czyli maseczki itd. Przejedziemy wspólnie na Skwer Kościuszki a następnie udamy się w stronę Sopotu. Zgodnie z załączoną mapą przy klifie każdy rusza w swoją stronę. My ze swojej strony staramy się ogarnąć ludzi od foto na trasie ale jeśli znacie kogoś kto podjął by się fotorelacji z wydarzenia dawajcie znać!" - zapraszają fotografów i fotoreporterów.

(pg za: Dziabnięte Świnie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA