Zamknij
REKLAMA

Taxi wodne na Hel - kogo zainteresuje ta atrakcja?

13.28, 12.08.2022 materiały partnera

Taxi wodne na Hel to niesamowita atrakcja, która może zainteresować zwolenników morskich przygód, ale też całe rodziny, które wypoczywają nad polskim morzem i chciałyby przeżyć coś wyjątkowego. Luksusowa taksówka wodna zabierze turystów na Hel, tak aby każdy mógł nacieszyć się pięknymi widokami i zwiedził najciekawsze zakamarki. To doskonała alternatywa dla podróżowania zatłoczonym pociągiem lub też samochodem (konieczność stania w uciążliwych i długich korkach).

Taxi wodne na Hel - dlaczego warto się zdecydować?

Taxi wodne na Hel (https://www.premiumboats.pl/service-page/taxi-wodne-na-hel) zainteresuje zarówno młodszych, jak i bardziej dojrzałych turystów. To szansa na zaoszczędzenie cennego czasu i zdobycie nowych doświadczeń na urlopie lub też długo wyczekiwanych wakacjach. W trakcie wycieczki uczestnicy mogą podziwiać m.in. cypel Półwyspu Helskiego, plażę, latarnię morską i port wojenny.

Podróż rozpoczyna się w gdyńskiej Marinie, a następnie sternik zabiera uczestników wyprawy na Hel (dopływa się tam w około 25 minut, ale rejs można oczywiście wydłużyć, jeśli ktoś chciałby na Helu zjeść rybę lub też pobyć chwilę na plaży). Korzystając z usługi taxi wodnego na Hel warto mieć świadomość tego, że jednocześnie w rejsie może uczestniczyć maksymalnie 10 osób (warto namówić na to swoją rodzinę lub też bliskich znajomych). Rejs kończy się tam, gdzie się rozpoczął, a więc na terenie Mariny Gdynia.

Taxi wodne na Hel - co jeszcze wypada wiedzieć na ten temat?

Jak widać taxi wodne na Hel to jeden z najciekawszych pomysłów na spędzenie wolnego czasu nad morzem. Takiej przygody nie zapomni się przez kilka najbliższych miesięcy, więc warto ją przeżyć w zaufanym gronie. Rejs koordynuje doświadczony sternik z uprawnieniami motorowodnego sternika morskiego, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestników. Wynajęta motorówka może się rozpędzić nawet do ponad 80 kilometrów na godzinę, a na uznanie zasługuje również obecność wysokiej klasy nagłośnienia, echosondy GPS i oświetlenia LED. Poza wspomnianymi wcześniej atrakcjami można liczyć m.in. na:

• obejrzenie letniej rezydencji Prezydenta RP – "Mewa",

• obejrzenie kutrów rybackich, jachtów oraz statków żeglugi,

• obejrzenie Fokarium oraz Muzeum Rybactwa.

Wszelkie szczegóły rejsu należy ustalić indywidualnie, tak aby osoby zajmujące się obsługą taxi wodnego na Hel zaproponowały klientowi odpowiednią ofertę cenową. Czas wynajmu taksówki wodnej wynosi 2 godziny (od 9 do 20, przy czym trzeba wypłynąć maksymalnie o godzinie 18:00). To kusząca propozycja, obok której nie należy przechodzić obojętnie.

(materiały partnera )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%