Zamknij
REKLAMA

Najlepsze thrillery 2019 roku. Zobacz najlepsze filmy na Pinbook.pl

07:34, 21.08.2020 | materiały partnera

Najlepsze thrillery 2019

Każdy z nas lubi się czasami zaszyć pod kołdrą, na kanapie, z popcornem i dobrą herbatą, a potem przenieść się w zupełnie inny świat. Jedni lubią horrory, inni komedie, a jeszcze inni, jak my, thrillery. W 2019 roku pojawiło się ich całkiem sporo, więc wybraliśmy takie, które naszym zdaniem były najlepsze. Oto nasze propozycje. Te produkcje wywarły na nas spore wrażenie i wspominaliśmy je jeszcze długo, długo po seansie.

Parasite”

Film, który był wielokrotnym zdobywcą Oscara. Za reżyserię odpowiadał Bong Joon-ho i opowiedział historię o losach ubogiej rodziny, która mieszka w suterenie budynku mieszkalnego. Członkowie tej rodzinki marzą o wielkim świecie. Chcą sprawiedliwości i jedynym wielkim pragnieniem jest życie na godnym poziomie. Żeby zarobić - podejmują się każdej możliwej pracy. W pewnym momencie udaje im się znaleźć zatrudnienie u obrzydliwie bogatych Parków. Jednak dochodzą do tego punktu w życiu dzięki swoim licznym oszustwom i manipulacjom. Wkrótce te wszystkie kłamstwa, jakich się dopuścili, zaczynają przybierać nieoczekiwany obród. Okazuje się również, że dom Parków kryje w sobie tajemnicę… Niezwykły film, którzy trzyma w napięciu.

Joker”

Było już tyle filmów, w których występował Joker, że wydawało się, że widzieliśmy już wszystko. A tymczasem ta produkcja pokazuje nam zupełnie inną twarz tego superprzestępcy. Filmy z Jokerem zawsze trzymały w napięciu i pozwalały nam zobaczyć doskonałe wcielenie się w postać tego złoczyńcy. Tym razem Phoenix przeszedł samego siebie. Możemy obserwować tutaj historię Jokera i poznajemy go lepiej, i w końcu rozumiemy, dlaczego stał się tym, kim się stał. To bardzo kontrowersyjne studium postaci, a cala produkcja wbije wszystkich w fotel…

Podły, okrutny, zły”

Każdy na pewno raz słyszał gdzieś nazwisko „Bundy”. Nie wszyscy jednak wiedzą kim on w zasadzie był. A to ni mniej, ni więcej, jak jeden z najokrutniejszych i najbardziej nieuchwytnych złoczyńców, o jakich słyszały Stany Zjednoczone. To historia, która opowiada o Tedzie Bundym zanim dopuścił się tych zbrodni, w trakcie ich popełniania i tuż po nich. Pokazuje również postać jego ukochanej Liz Kloepfer, która do samego końca nie potrafiła uwierzyć, że właśnie ten mężczyzna, który ją kocha i którego kocha ona, który pomaga jej w wychowaniu dziecka, dopuścił się tego wszystkiego. Mimo licznych ucieczek, kłamstw i tuszowania śladów - zostaje złapany i postawiony przed sądem. A wyrok był adekwatny w stosunku do zbrodni, które popełnił.

Escape Room”

Film z 2019 roku, który opowiada o szóstce obcych sobie osób, którzy dostają zaproszenie do pokoju zagadek. Chcą wziąć udział w tej pasjonującej zabawie, ponieważ obiecano im spore pieniądze. Wkrótce odkrywają jednak, że są tylko pionkami w tej sadystycznej grze o śmierć i życie. Kiedy znajdują jedne wskazówki - przechodzą na kolejne poziomy obłędu i strachu. Wkrótce okazuje się, że tylko ujawnienie najmroczniejszych tajemnic może stanowić klucz do tego, aby przetrwać i zakończyć tę tragiczną grę.

Skusicie się na jakiś film z naszego polecenia?

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%