Zamknij
REKLAMA

Red Bull TV - z kamerą dookoła świata

09:03, 18.03.2021 | materiały partnera

Świat telewizji Red Bull to połączenie przygód Indiany Jonesa, emocji jak z thrillera i rozrywki z wysokiej półki. Aby do niego wejść, wystarczy ściągnąć aplikację lub oglądać programy na stronie internetowej.

Sporty ekstremalne, wyścigi samochodowe, rozgrywki e-sportowe – lista dyscyplin i miejsc, którym towarzyszą kamery Red Bulla, jest długa i fascynująca. Widz może śledzić wydarzenia w Red Bull TV nie tylko na wygodnej kanapie, lecz także w każdym miejscu, gdzie zabierze smartfon lub tablet.

Na fali i nad wulkanem

Sportowe kanały telewizyjne są zazwyczaj skoncentrowane na jednej dyscyplinie sportu. Poświęca się jej długie godziny relacji i zainteresowanie ekspertów. Filozofia platformy wideo należącej do firmy z wizerunkiem skrzydlatego byka wymyka się tym kategoriom. Red Bull TV wyróżnia się unikalnym contentem. To przede wszystkim mnóstwo atrakcyjnych wydarzeń sportowych relacjonowanych na żywo z różnych zakątków świata. Fani sportu zdecydowanie powinni dodać ją do ulubionych. Także wielbiciele podróży do zaskakujących miejsc znajdą tu coś dla siebie. Kamery Red Bull TV były już w najbardziej nieoczekiwanych zakątkach. Na platformie można obejrzeć przelot nad aktywnym wulkanem zarejestrowany kamerą GoPro czy zobaczyć najbardziej ekscytujące wyczyny surferów na Fidżi. W ofercie telewizji znajdują się również filmy dokumentalne podejmujące tematy, których próżno szukać na innych platformach. Wiele filmów i programów przetłumaczono na język polski.

Wyścigi i festiwale

Unikalny content Red Bull TV sprawia, że z powodzeniem może ona konkurować zarówno z kanałami podróżniczymi, jak i platformami sportowymi. Niesamowite widoki oraz wyjątkowe ujęcia wciągają tak bardzo, że możemy zniknąć w tym świecie na długie godziny. Nudzić nie będą się również fani muzyki. Na platformie znajdą setki godzin transmisji z wielkich festiwali i innych muzycznych wydarzeń. Nie każdy miał szansę pojechać na takie festiwale, jak Primavera Sound, Lollapalooza czy Roskilde. Na Red Bull TV są one dostępne na wyciągnięcie ręki! Podobnie jak najnowsze zawody, wyścigi F1 i WRC. Dzięki platformie możemy oglądać transmisje strumieniowe na żywo i retransmisje. Sporą część oferty zajmują sporty rowerowe, pokazy BMX, downhill czy wyczyny kaskaderów. Choć nie usłyszycie tu ryku silników, emocje są niewiele mniejsze niż na wyścigach samochodowych czy motocrossie. To jeszcze nie wszystko. Red Bull TV nie ogranicza się do konkurencji rozgrywanych na ziemi. Kamery obecne są również pod wodą i w przestworzach. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%