Zamknij
REKLAMA

Zostań darczyńcą Hospicjum. Licytuj na Bazarku Bursztynek

23:42, 01.03.2021 | hs za: Bazarek Bursztynek
Skomentuj
REKLAMA

Bazarek Bursztynek to inicjatywa społeczna , która powstała w celu niesienia pomocy podopiecznym Dziecięcego Hospicjum "Bursztynowa Przystań" prowadzonego przez Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni.

"Obydwa hospicja wspieram już od kilku lat, w przeróżnej formie. Sam organizowałem zbiórki np. zbiórkę zabawek oraz książek pod choinkę, a także z grupą przyjaciół zorganizowałem zbiórkę mleka, słoiczków z obiadkami dla dzieci oraz pościeli.Od półtora roku jestem już „oficjalnym” wolontariuszem. Brałem udział w zeszłorocznej edycji Pól Nadziei. W tej chwil jestem także pomysłodawcą i koordynatorem akcji „Wielka Zbiórka na rzecz Hospicjum im. Św. Wawrzyńca oraz Hospicjum dla dzieci „Bursztynowa Przystań”. Uczestnictwo w takich akcjach lub tworzenie ich, to dla mnie sama radość. Natomiast uśmiech na twarzy dziecka to najpiękniejsze podziękowanie za pracę." - mówi o swojej misji Jakub Rohde, inicjator i administrator Bazarku Bursztynek.

Bazarek funkcjonuje na facebook'u. Cały czas trwają licytacje.

Bazarek: https://www.facebook.com/bazarekbursztynek/

Każdy może wystawić coś na aukcje. Przedtem jednak prosimy o kontakt z Administratorami „Bursztynka”. Wystarczy do nas napisać na messengera bazarku – bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nie licytujemy zwierząt, leków, używanych ubrań oraz zabawek. Ważna informacja. WSZYSTKIE RZECZY MUSZĄ BYĆ NOWE.

[ZT]42444[/ZT]

 

(hs za: Bazarek Bursztynek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%