Zamknij
REKLAMA

Charytatywny turniej piłki nożnej dla pracownicy Policji

21.51, 17.01.2023 hs za: Policja Gdynia Aktualizacja: 22.00, 17.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

19 lutego w godzinach 09.00–15.00, w Hali Gier i Zabaw w Gdyni przy ul. Olimpijskiej, policjanci wezmą udział w charytatywnym turnieju piłki nożnej. Turniej zorganizowany jest dla naszej koleżanki Eweliny Musiałowicz, którą dotknęła bardzo ciężka choroba. Podczas imprezy zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy niezbędnych do jej rehabilitacji.

Tu trwa zbiórka:

https://pomagam.pl/rehabilitacjaeweliny

Rehabilitacja Eweliny

O zdrowie pani Eweliny walczy jej mąż Paweł Musiałowicz:

"Moja żona Ewelina jest piękną, młodą i silną kobietą. Żyła pełnią życia aż do momentu gdy ujawniła się drzemiąca w niej podstępna i niezmiernie rzadka choroba. To porfiria przerywana ostra, choruje na nią 1-2 osoby na 100 000 populacji.

W wyniku jej ataku doznała czterokończynowego niedowładu wiotkiego. W tej chwili jest przykuta do łóżka, nie może poruszać ani rękami ani nogami.

Najgorsze już za nami ale czeka ją ciężka i wielomiesięczna a co za tym idzie bardzo kosztowna rehabilitacja.

Moja żona pragnie tylko jednego – wrócić do normalnego życia. Jeśli masz ochotę dołożyć do tego małą cegiełkę, to będziemy niezmiernie wdzięczni."

Charytatywnie w Hali Gier

19 lutego o godz. 09.00 w Hali Gier i Zabaw w Gdyni przy ul. Olimpijskiej odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej.

"W turnieju zmierzą się służby mundurowe, władze miasta i przedstawiciele gdyńskich uczelni. Pieniądze zebrane w trakcie turnieju przeznaczone będą na rehabilitację naszej koleżanki, Eweliny Musiałowicz, u której zdiagnozowano niezwykle rzadką chorobę – porfirię przerywaną ostrą, w wyniku której doznała czterokończynowego niedowładu wiotkiego." - mówi podkom. Jolanta Grunert.

Impreza sportowa będzie miała charakter rodzinnego pikniku, podczas którego będzie można kupić kawę i domowe ciasto, chleb ze smalcem, a także wziąć udział w licytacji pamiątek. Dochód z tego wydarzenia w całości zostanie przeznaczony na dalsze leczenie i rehabilitację Eweliny.

"Serdecznie wszystkich zapraszamy oraz prosimy o pomoc i wsparcie finansowe dla naszej koleżanki. Liczy się każda złotówka."

- w imieniu gdyńskich policjantów prosi podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowy Komendy Miejski Policji w Gdyni.

Link do zbiórki:

https://pomagam.pl/rehabilitacjaeweliny

(hs za: Policja Gdynia)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%