Zamknij
REKLAMA

Wstąp do Policji. Trwa rekrutacja

17:04, 15.09.2020 | hs za: dobor.pomorska.policja.gov.pl
Skomentuj
REKLAMA

Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Bycie policjantem to ogromne wyzwanie, zaszczyt, ale przede wszystkim codzienna satysfakcja z pełnionej służby.

Chętnych do podjęcia pracy w Policji czeka procedura. Poniżej przedstawiamy kroki, które należy wykonać, by zostać policjantem.

Musisz wypełnić wszystkie wymagane dokumenty i dostarczyć je do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku lub do jednej z komend miejskich/powiatowych z terenu naszego województwa.

Dokumenty możesz wypełnić też na miejscu, pracownicy zespołu doboru chętnie pomogą, jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości.

Wypełnione dokumenty można również przesłać na adres:

Zespół ds. Doboru

Wydział Kadr i Szkolenia

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

ul. Okopowa 15

80-819 Gdańsk.

Zabierz ze sobą lub wyślij komplet dokumentów. Niezbędne dokumenty »

Po złożeniu dokumentów pracownik zespołu doboru wskaże dogodny dla Ciebie termin do przeprowadzenia testu sprawności fizycznej i testu wiedzy ogólnej. (w przypadku naszego województwa przeprowadzane w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku na terenie OPP ul. Harfowa 60 lub w Szkole Policji w Słupsku). Pamiętaj, że co wtorek i czwartek możesz uczestniczyć w zajęciach na hali gimnastycznej KWP w Gdańsku, gdzie instruktorzy odtworzą dla Ciebie test sprawności fizycznej-żebyś wiedział jak się do niego przygotować. O kolejnych etapach postępowania będziemy Cię informować na bieżąco.

Więcej: https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/rekrutacja.php

(hs za: dobor.pomorska.policja.gov.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%