Zamknij
REKLAMA

Pola Nadziei na Pomorzu 2020

21:29, 26.02.2020 | hs za: polanadzieinapomorzu.pl
REKLAMA
Skomentuj

Zapraszamy na Pola Nadziei na Pomorzu 2020! 26 kwietnia spotkajmy się w Pucku, Gdyni, Sopocie i Gdańsku. Tego dnia wolontariusze będą kwestować na rzecz podopiecznych hospicjów, a miasta organizujące akcję połączy zmotoryzowana sztafeta z motocyklistami na czele. Naszym znakiem rozpoznawczym jest żonkil i kolor żółty.

Pierwsze Pola Nadziei zakwitły w szkockim Edynburgu, zorganizowane przez Fundację Marie Curie Cancer Care. Stamtąd też przywędrował do nas zwyczaj darowania żonkili darczyńcom przyłączającym się do zbiórki na rzecz osób u kresu życia.

W 2020 r. Pola Nadziei na Pomorzu zorganizują wspólnie: Fundacja Hospicyjna prowadząca Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku, Hospicjum Pomorze Dzieciom, Pomorskie Hospicjum dla Dzieci, Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie, Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Faustyny w Sopocie, Stowarzyszenie Hospicjum im. św.Wawrzyńca w Gdyni wraz z Hospicjum Dziecięce Gdynia Bursztynowa Przystań oraz Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio.

Po więcej informacji zapraszamy na www.polanadzieinapomorzu.pl

W niedzielę 7 kwietnia 2019 4000 wolontariuszy kwestujących na ulicach Pucka, Gdyni, Sopotu Gdańska zebrało kwotę 696 314,64 zł. Tym samym udało się pobić zeszłoroczny rekord.

(hs za: polanadzieinapomorzu.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mlodagdynia.pl | Prawa zastrzeżone