Zamknij

Wakacje dla podopiecznych Domu dla Dzieci w Suchym Dworze

23:12, 23.06.2020 | hs za: Fundacja Rodzinny Gdańsk
Skomentuj
REKLAMA

Dom dla Dzieci w Suchym Dworze to placówka opiekuńczo-wychowawcza typu socjalizacyjnego prowadzona przez Fundację Rodzinny Gdańsk.

"Celem naszego DOMU jest stworzenie miejsca bezpiecznego dla mieszkających w nim dzieci, pragniemy aby był dla nich miejscem przyjaznym i oddawał zwyczajnie atmosferę domu rodzinnego.

Nasi podopieczni to dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się wśród bliskich, w domach rodzinnych. Potrzebują bliskości i akceptacji, a pracujący w naszej placówce wychowawcy starają się zrobić wszystko, aby czuły się kochane, wartościowe i ważne. Nasze dzieci poprzez swoje doświadczenia szybciej dorastają, a my chcielibyśmy jeszcze na chwilę obudzić w nich ducha dziecka!" - informują opiekunowie.

Okres wakacji to czas kiedy dzieci częściej wspominają czas spędzany z bliskimi; wspólne wycieczki i zabawy, nie mogąc doczekać się kolejnych rodzinnych wyjazdów. Nasze dzieci raczej ich nie wspominają.. niektóre z nich takich wspomnień nie mają... niektóre wolą zapomnieć o tym co było, bo nie są to miłe wspomnienia...

Celem zrzutki jest zorganizowanie  podopiecznym WAKACJI NA JAKIE ZASŁUGUJE KAŻDE DZIECKO! Uzbierana kwota zostanie wykorzystana na wakacyjne wyjazdy naszych dzieci (opłaty za transport, wyżywienie, bilety wstępu), jak i liczne atrakcje w pobliżu naszego miejsca zamieszkania (parki rozrywki, muzea, zoo iip.).

Gorąco zachęcamy Wszystkich do wsparcia zrzutki! Każda złotówka to jeden szczery uśmiech zadowolonego i wdzięcznego dziecka!

Tu można wesprzeć zbiórkę: https://zrzutka.pl/3299cy

Więcej o nas dowiecie się na facebookowej stronie naszego domku- Dom dla Dzieci w Suchym Dworze, jak i na stronie internetowej naszej fundacji http://www.rodzinnygdansk.pl/

(hs za: Fundacja Rodzinny Gdańsk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz