Zamknij
REKLAMA

Odszedł Cezariusz Cieszyński

21:11, 11.01.2021 | Mariusz Sieraczkiewicz
Skomentuj
REKLAMA

Covid nie przebiera...Dziś Trójmiasto i okolice obiegła smutna wiadomość. Koronawirus zabrał bardzo zaangażowanego i oddanego przyjaciołom człowieka.

Dziś odszedł od nas wspaniały człowiek. Czarek Cieszyński.

Wieloletni muzyk Orkiestry Reprezentacyjnej Marynarki Wojennej.

Wielki przyjaciel Hospicjum Św. Wawrzyńca, na rzecz którego zrealizował m.in. "Dziś nikt się nie śpieszy - Piosenka wigilijna" i "Prezenty - Piosenka na Boże Narodzenie".

Zrealizował szereg autorskich projektów muzyczno-teatralnych. Ostatnie z nich to "Biblia w piosence" (zespół SAMI TWOI), "Musical Narnia" (Teatr CHALO), Wcięło Wiewióra (Studium wokalno-aktorskie im. D. Baduszkowej), muzyka do spektaklu Teatru Polskiego Radia "Czas na pogodę". 

Mąż Anny, nauczycielki, Chrześcijańskiej Szkoły Montessori, której jest współtwórcą. Ojciec trójki dzieci. Aktywny rodzic, założyciel Muzycznej Akademii Rozwoju, założyciel chóru wielopokoleniowego, pomysłodawca wielu projektów, takich jak „Biblia w piosence”, „Musical Narnia”, w które zaangażowane były dzieci z Szkoły Montessori, w ostatnim czasie współtwórca projektu „Szczere odpowiedzi dzieci” realizowanego dla telewizji TBN.

Pozytywny człowiek, który zawsze zarażał swoim uśmiechem. Człowiek-orkiestra, którego będzie nam bardzo brakować.

Jesteśmy dziś pogrążeni w smutku.

ŚP Cezariusz współpracował również z naszym portalem.

[ZT]32546[/ZT]

 

(Mariusz Sieraczkiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

Adam M.Adam M.

2 0

Wiem, że teraz uśmiechasz się do nas ze swojego siódmego nieba. Rychtuj nam, Czarku, miejsce w Twoim chórze i niebiańskiej orkiestrze....❤️.
R.I.P. 11:05, 12.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Roman P.Roman P.

0 0

Był mi bratem! Pozostało puste miejsce! Oddaję opiece Boga jego Żonę i Dzieci!
14:13, 12.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BożenaBożena

0 0

Kiedyś salezjanin.super człowiek.
Boźy wariat
21:14, 12.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bożena Bożena

0 0

Kiedyś bardzo mi pomogłeś .Dziękuję.
Spotkamy się w Domu Ojca.
21:16, 12.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AlaAla

0 0

Pogrzeb w piątek 15.01 od 12.00 na cmentarzu w Wejherowie. 12:29, 13.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Roman P. Roman P.

2 0

Roman Pawlak (Warszawa): Pożegnałem mego Brata Cezariusza... Było to dla mnie bardzo bolesne i wzruszające doświadczenie... Podczas wieczoru pożegnalnego, za który organizatorom bardzo (!) dziękuję, uświadomiłem sobie, że Cezariusz był dla wielu, wielu osób postacią wyjątkową.
Obecnie układam z córką bardzo dużą układankę (puzzle 1500) i dziś uświadomiłem sobie, że ten wieczór wspomnień był jak dokładanie coraz to nowych elementów układanki, z której wyłaniała się wyjątkowość Cezariusza. Chciałbym dziś nazwać i przekazać we wspomnieniu to co ja w Nim widziałem.
Wiele osób podkreślało takie elementy Jego osoby jak: ciepło, optymizm, rodzinność, talenty muzyczne, talenty organizacyjne, zmysł jednoczenia i angażowania innych, mądrość, akceptację innych, skromność, uniżenie się (szczególnie do dzieci), dziecięcą radość bycia, wiarę i głębię obcowania z Bogiem… I wszystkie te elementy dopełniały się wzajemnie i budowały niepowtarzalny obraz!
Ja chciałbym dziś nazwać i przekazać Wam we wspomnieniu jeszcze jedną Jego cechę. Jest to duchowy dar, który widziałem w Nim i którego Mu „zazdrościłem” od czasów Saruela! Ten dar to CHARYZMAT ROZEZNAWANIA W DUCHU! To rzadki współcześnie dar. A tak bardzo potrzebny! To dzięki temu darowi tak wiele osób może powiedzieć, że Cezariusz ich podniósł, zbudował, poskładał, pokazał nową wizję, nadał kierunek w życiu czy zaprosił do wspaniałej przygody!!! Cezariusz był naczyniem Ducha Świętego! Przez Niego Bóg uzdrawiał duchowo ludzi. Był obrazem Boga na ziemi…
Moja żona podsumowała w naszej rozmowie, że najlepszym sposobem uczczenia odejścia Cezariusza jest uczenie się od Niego jak żyć dla innych!
Żegnaj! Do zobaczenia!
Roman 14:08, 19.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA