Zamknij
REKLAMA

Klub Podróżniczy PTTK "Kotwica" rozpoczyna z przytupem

22:06, 23.02.2020 | hs za: PTTK Kotwica
Skomentuj
REKLAMA

Klub Podróżniczy PTTK "Kotwica" powstał 20 lutego 2020 roku z inicjatywy miłośników podróży. Z doświadczenia wiemy, że chętnie zwiedzamy odległe miejsca, zupełnie nie znając swojego regionu i kraju. My chcemy to zmienić. Pokażemy, że w najbliższej okolicy jest wiele ciekawych obiektów turystycznych, o których wielu z Was nigdy nie słyszało.

Co więcej - udowodnimy, że turystykę można z powodzeniem połączyć z nordic walkingiem - dyscypliną, którą może uprawiać praktycznie każdy, bez względu na wiek

Jesteśmy klubem rodzinnym założonym przez zakochane w turystyce oraz naszym pięknym kraju małżeństwo - Ania i Paweł - organizatorów turystyki PTTK oraz instruktorów nordic walking. W naszej działalności wspierają nas córki - Julia i Wika - specjalistki od reklamy i fotografii.

Na pierwszą wycieczkę zapraszamy 7 marca 2020 roku. Proponujemy wędrówkę po Wejherowie Szlakiem Nut Kaszubskich zakończoną zwiedzaniem Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej.

15 marca planujemy inaugurację sezonu nordic-walking.
Na bezpłatne zajęcia, które będą się odbywały we wtorkowe popołudnia, zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z nordic walking. Na początku każdego spotkania będziemy prowadzili instruktaż prawidłowej techniki nordic walking, a także profesjonalną rozgrzewkę. Zajęcia będą się odbywały w pięknych okolicznościach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Natomiast 21 marca udamy się do Grodziska w Sopocie, które zaprosiło nas na uroczystość POWITANIA WIOSNY.
W ramach imprezy będziemy mieli okazję zwiedzenia zabytkowego grodziska, obejrzenia pokazu walk rycerskich, nauki strzelania z łuku, upieczenia kiełbasek na ognisku, a także spalenia marzanny.

Szczegóły wyżej wymienionych wydarzeń podamy wkrótce.

Jednocześnie czekamy na Wasze propozycje wycieczek. Napiszcie dokąd chcielibyście z nami pojechać?

(hs za: PTTK Kotwica)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KP PTTK KotwicaKP PTTK Kotwica

0 0

Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę na Facebooku : https://www.facebook.com/kp.pttk.kotwica/ lub mailowo na adres: [email protected]13:31, 24.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA