Zamknij

890 w sezonie do Władysławowa przez Kosakowo, Puck i Jastrzębią Górę

23:59, 28.06.2020 | hs za: PKS Gdańsk/foto google.maps
Skomentuj
REKLAMA

Od soboty, 27 czerwca ruszył wakacyjny autobus z Gdańska, przez Gdynię, Kosakowo, Puck, Jastrzębią Górę do Władysławowa. Bilety w cenie 10 złotych. Autobus z Gdyni do Władysławowa jedzie półtorej godziny.

Linia startuje w Gdańsku z Dworca Autobusowego. W Gdyni zatrzymuje się na stanowisku PKS przy Dworcu PKP Gdynia Główna, w Kosakowie przy Urzędzie Gminy.

Z Gdyni odjeżdża codziennie w okresie wakacji o godz. 8:00 i 11:45. Autobus kursować do 31 sierpnia 2020 (od poniedziałku do piątku, a także w soboty, niedziele i święta).

Bilety na przejazd dostępne są u kierowców w dniu odjazdu (w wybranych autobusach możliwa płatność kartą zbliżeniowo), a także w internetowej przedsprzedaży z płatnością online w wyszukiwarce na stronie internetowej PKS (strona główna) oraz w panelu sprzedaży biletów systemu e-podroznik.pl

 

Uruchomiono również linię 860 – na Kaszuby!

Gdańsk – Kolbudy – Przywidz – Kościerzyna – Wdzydze Kiszewskie – Gołuń

oraz.

linię 870 – nad morze i Mierzeję Wiślaną!

Gdańsk – Mikoszewo – Jantar – Stegna – Sztutowo – Kąty Rybackie – Krynica Morska – Piaski

 

Trasa linii 890

 

 

(hs za: PKS Gdańsk/foto google.maps)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz