Zamknij
REKLAMA

Pierwszy w tym roku wycieczkowiec w Gdyni. Tylko 80 pasażerów

22:41, 10.09.2020 | hs za: UM Gdyni/fot. facebook.com/HLCruises
Skomentuj
REKLAMA

Ma 225 metrów długości, 26 metrów szerokości, a w swoim wnętrzu kryje prawdziwe luksusy. W piątek, 11 września, do gdyńskiego portu zawinie pierwszy wycieczkowiec w tym roku. Chodzi o statek MS Europa 2. Zacumuje on tradycyjnie przy nabrzeżu Francuskim. W naszym mieście zostanie przez kilka godzin.

MS Europa 2 to pływający hotel. Należy do armatora Hapag-Lloyd Cruises i został zbudowany w 2013 roku. Wycieczkowiec ma 11 pokładów i 251 kabin. W rejs może zabrać do 500 pasażerów i 380 członków załogi. Jednak obecnie na jego pokładzie podróżuje około 80 pasażerów.

Wycieczkowiec jest właśnie w rejsie ze Skandynawii do Hamburga. Gdynia będzie jednym z przystanków na jego trasie. Statek zawinie do portu w naszym mieście w piątek, 11 września o godz. 7.00. Zacumuje przy nabrzeżu Francuskim – tuż przy Muzeum Emigracji. Kolos zostanie w gdyńskim porcie do godz. 17.00. Potem odpłynie w dalszą podróż.

MS Europa 2 kryje w swoim wnętrzu prawdziwe luksusy. Jego pasażerowie mogą korzystać z bogatej listy atrakcji. Można tam znaleźć m.in.: teatr, klub jazzowy, galerię sztuki, saunę, spa, bibliotekę, strefę fitness, baseny oraz liczne restauracje. Nie brakuje też atrakcji dla dzieci. Powstała dla nich specjalna strefa zabaw. Komfortowa jest też sama podróż. Kabiny pasażerskie mają od 35 do 114 metrów kwadratowych. Każda z nich ma prywatny balkon.

(hs za: UM Gdyni/fot. facebook.com/HLCruises )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA