Zamknij
REKLAMA

Gdyńska Policja nadal prowadzi działania na rzecz walki z epidemią koronawirusa. Skontrolowali 305 autobusów

16:16, 11.10.2021 | hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

W minionym tygodniu gdyńscy policjanci prowadzili działania, podczas których sprawdzali, czy w autobusach i innych miejscach przestrzegane są przepisy związane z pandemią koronawirusa.

Akcja miała na celu zapewnienie bezpieczeństwa osobom podróżującym środkami komunikacji miejskiej oraz osobom przebywającym w przestrzeni zamkniętej.

Gdyńscy policjanci bezustannie prowadzą działania na rzecz walki z koronawirusem. Każdego dnia sprawdzają, czy mieszkańcy Gdyni oraz osoby przyjezdne stosują się do obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni zamkniętej.

W ramach codziennej pracy mundurowi kontrolują środki komunikacji miejskiej, galerie handlowe oraz inne lokale usługowe.

Tylko w ostatnim tygodniu funkcjonariusze skontrolowali 305 autobusów, 711 placówek handlowych oraz 790 innych obiektów.

Z powodu lekceważącego stosunku do obowiązku noszenia maseczek ochronnych, stróże prawa podjęli 375 interwencji, z czego pouczyli 927 osób, wystawili 13 mandatów karnych i skierowali 2 wnioski o ukaranie do sądu.

Pamiętajmy, że pandemia nie zniknęła, a zdrowie nasze i najbliższych zależy przede wszystkim od naszej odpowiedzialnej postawy.

Policjanci będą nadal prowadzić działania – wszystko po to, aby zatrzymać transmisję wirusa.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%