Zamknij
REKLAMA

"Leją się" przed hotelem! Regularna bijatyka w centrum Sopotu

12:32, 18.07.2021 | Mariusz Sieraczkiewicz za: DDPomorze
Skomentuj
REKLAMA

Poranek dla turystów w Sopocie przyniósł nie lada widok.  Do regularnej bijatyki doszło na trawniku między Grand Hotelem a Sheratonem. Jak na amerykańskim filmie. Szybka akcja z pięściami i nogami w użytku.

W zadymie uczestniczyły również kobiety. Obserwując film można odnieść wrażenie, że są to dwie grupy, które mogą się znać. Zapewne są to turyści, w wieku ok. 20 - 30 lat. Tylko dlaczego biją się w centrum Sopotu?

Według relacji świadków, całe zdarzenie widzieli funkcjonariusze Policji, którzy akurat przejeżdżali ul. Grunwaldzką. Widzieli? A może nie chcieli widzieć i szybko oddali się?

W każdym razie zdarzenie nie przynosi chluby Sopotowi, który staje się coraz bardziej niebezpieczny, zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających go turystów.

Agresja jest wszechobecna.

Do wielu zdarzeń, o różnych porach dnia i nocy, dochodzi na Monciaku. Nikt chyba już nad tym nie panuje. Co zatem musi się wydarzyć, żeby Policja wspólnie z władzami lokalnymi spróbowała przeciwdziałać rosnącemu zagrożeniu, które może skończyć się tragicznie?

"Sopot nie jest bezpieczny! Zero patroli policji nad ranem. Wielka bijatyka między Grand Hotelem Sheratonem. Przejeżdżający Patrol Policji nie widział całego zajścia bo nie chciał! A jak już łaskawie zauważył nie mogli sobie z tym poradzić. Wstyd dla Sopotu ze ludzie idą z małymi dziećmi już na plażę, a tu widzą bite kobiety i wielką zadymę z wyzwiskami. Gdzie jest monitoring!" - czytamy na jednej z sopockich grup.

Żeby zobaczyć bijatykę zapraszamy na facebooka do grupy Dzień Dobry Pomorze: https://www.facebook.com/groups/130817882306709

(Mariusz Sieraczkiewicz za: DDPomorze)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

AdamAdam

1 0

Prawdopodobnie handlarze narkotykowi. Brawa dla policji za "zaangażowanie". 16:59, 18.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%