Zamknij
REKLAMA

Na dożynkach w Kosakowie

14:47, 14.09.2021 | Mariusz Sieraczkiewicz/Fot. Zbyszek Heft
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 11 września odbyły się gminno-powiatowe dożynki w Kosakowie. Impreza rozpoczynała się od przemarszu z Pierwoszyna do Kosakowa. Następnie odbyła się msza święta na placu przy ul. Żeromskiego w Kosakowie.

W czasie trwania imprezy mieliśmy okazję posłuchać i zobaczyć zespół Kosakowianie, Orkiestrę Dętą Gminy Kosakowo, Jantarki, Dębogórskie Kwiatki oraz innych młodych artystów.

Tomasz Niecik oraz Gromee byli wyczekiwanymi gwiazdami wieczoru.

Organizatorzy zadbali również o najmłodszych uczestników przygotowując animacje dla dzieci, warsztaty tematyczne, dmuchańce. Mieliśmy okazji zobaczyć liczne stoiska promocyjne.

W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło gości, a wśród niech Michała Kowalskiego - radnego powiatu puckiego.

- Jestem pod dużym wrażeniem organizacji dożynek gminno-powiatowych w Kosakowie. Gratuluję zwycięzcom konkursów oraz wszystkim stoiskom promocyjnym. Pomimo żywiołów pogodowych wszyscy stanęli na wysokości zadania i cała zabawa przebiegała wyśmienicie. Dziękuje bardzo za gościnność – mówi Michał Kowalski, radny powiatu puckiego.

W trakcie dożynek dostępny był mobilny punkt szczepień 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐜𝐢𝐰𝐤𝐨 𝐂𝐎𝐕𝐢𝐃-𝟏𝟗. Chętni mogli przyjąć jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson.

(Mariusz Sieraczkiewicz/Fot. Zbyszek Heft)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%